List of Races
Race Date Club Race Name
10.10.2020 Imatran Moottorikerho ry Black 7 Raceday IMATRA
10.10.2020 Rauman Seudun Moottorikerho ry Cross Country SM Säkylän evakkokilpailu, Kokemäki
20.9.2020 West Coast Racing ry Finnish Superbike Alastaro 2 / 2020
19.9.2020 Heinolan Moottorikerho ry SM Kerhojoukkuekilpailu
19.9.2020 MC-Kitee Cross Country Kansallinen Kitee
12.9.2020 Imatran Moottorikerho ry SML Motonet SM Motocross Imatra
5.9.2020 Vantaan moottorikerho Ry MX-Liiga Vantaa
29.8.2020 Motopark Racing Club ry Finnish Superbike SM KymiRing
29.8.2020 Alavudenseudun Moottoripyöräilijät ry SML Motonet SM Motocross Alavus
22.8.2020 Porin Moottorikerho ry SML Marverk Oy MX-Liiga Kuivassuo
15.8.2020 Helsinki Racing Club ry Finnish Superbike SM Motopark
15.8.2020 Hyvinkään Moottorikerho ry SML RTA-Yhtiöt Oy Motocross-liiga Hyvinkää
8.8.2020 Kuopion Moottorikerho ry MX-Liiga Kuopio
1.8.2020 Espoon Moottorikerho ry SILVERSKIN EXTREME CROSS COUNTRY RODEO 2020
1.8.2020 West Coast Racing ry Finnish Superbike SM Alastaro
1.8.2020 Polar Cross Moottorikerho ry SML Motonet SM Motocross Tornio
25.7.2020 Orimattilan Moottorikerho ry SML MX-Liiga Orimattila
18.7.2020 Tampereen Motocross ry SML Motonet SM Motocross Tampere
11.7.2020 Karkkilan Moottorikerho ry SML Motonet SM Motocross Karkkila
27.6.2020 Sipoon Moottorikerho Ry SML AT-Tuote Oy Motocross-liiga Sipoo
26.6.2020 West Coast Racing ry Finnish Superbike Kemora 2020
18.1.2020 Kainuun Moottorikerho ry Paljakka Snowcross SM
19.10.2019 Rauman Seudun Moottorikerho ry Cross Country Säkylä 2019
28.9.2019 MC-Kitee Karjalan Kankailla Cross Country
21.9.2019 Orimattilan Moottorikerho ry SML Kerhojoukkeiden SM Motocross Orimattila
14.9.2019 Vantaan moottorikerho Ry MX-Liiga Vantaa
31.8.2019 Porin Moottorikerho ry SML Motonet SM Motocross 2019 Yyteri
24.8.2019 Lappeenrannan Moottoripyöräilijät ry SML MX-Liiga, Suomen Cup ja MX-ATV SM Lappeenranta
24.8.2019 Imatran Moottorikerho ry Imatra Supermoto SM & Minimoto
16.8.2019 Helsinki Racing Club ry Finnish Superbike Motopark
10.8.2019 Alavudenseudun Moottoripyöräilijät ry SML Motonet SM Motocross Alavus
3.8.2019 Tampereen Motocross ry SML Motokeidas MX-Liiga Tampere
27.7.2019 Sipoon Moottorikerho Ry Motocross TOP250
27.7.2019 Sipoon Moottorikerho Ry Classic Motocross Sipoo
26.7.2019 West Coast Racing ry Finnish Superbike Alastaro
20.7.2019 Imatran Moottorikerho ry SML Motonet SM Motocross Imatra
13.7.2019 Kuopion Moottorikerho ry MX-Liiga Kuopio
12.7.2019 Motopark Racing Club ry Finnish Superbike Auto24 Ring
6.7.2019 Classic Motocross Finland ry Classic Motocross Sulkava
29.6.2019 Siilinjärven Vesa ry SML Motonet SM Motocross Siilinjärvi